Gluco Eye Uygulaması

‘Gluco Eye’ uygulaması sayesinde gözaltındaki torbalara ve ince kırışıklıklara veda edin.

Yıllara meydan okuyan kadınlar için yeni ve etkili bir kimyasal peeling yöntemi olan ‘Gluco Eye’ uygulaması sayesinde gözaltındaki torbalara, morluklara ve ince kırışıklıklara veda ediliyor.


Gözler İçin Neştersiz Gençleşme Yöntemi

Gözaltındaki torbalanmalar, morluklar ve ince kırışıklıkları tedavi etmek için çok yeni ve etkili bir uygulamadan yararlanıyoruz. ‘Gluco eye’ adını verdiğimiz bu uygulama, cerrahi olmayan son derece güvenli ve etkili bir uygulamadır. Hastanın işlem için ayırması gereken süre yaklaşık 15 dakika kadar olup, işlem sayısı 2-5 seanstır ve seans aralıkları 3 haftadır.


Aha’lı Tropikal Jel

Hastanın göz etrafına ve her iki göz kapağına alfahidroksiasit (AHA) formülasyonu içeren topikal jel sürülür. Glikolik asitin, latik asit ile beraber kullanımı ürünün etkisini arttırır. Göz etrafı hassas bir alan olmasına rağmen bu uygulamada herhangi bir iritasyon yani tahriş olmaz. Bu jel uygulandıktan sonra nötralizanı yani asidi dengeleleyici madde ile işlem sonlandırılır. İşlem sonrası bakım kremleri sürülür ve işlemden sonra kullanması gereken tek ürün güneş koruyucudur.


Her Deri Tipine Uygulanabilir

Bu işlemin ideal olarak yapıldığı dönem sonbahar ve kış aylarıdır. Bu uygulamada hiperpigmantasyon yani lekeler, güneş ve yaşlanma lekeleri, skarlar yani izler ve ince kırışıklıklar azalmaktadır. Bu uygulamanın önemli avantajı ise tüm deri tiplerinde kullanılabilir. Yani açık tenli veya koyu tenli kişilerde herhangi bir problem olmadan güvenle kullanılabilir.


Please publish modules in offcanvas position.