Özel LeonArt Polikliniği

LEONART Polikliniği BAHÇELİEVLER, KADİR HAS AVM  B Blok  2. katta bulunmaktadır.

Polikliniğimiz 220 m2 alan üzerine kurulu olup, 2 adet bekleme salonu, 11 tedavi,hizmet ve muayene odası mevcuttur. Merkezimiz alt yapısı ve kuruluşu ile maksimum hasta konforu ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Arzu ettiğiniz konularda bilgi almak veya muayene olmak için polikliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız 24 saat içerisinde ilgili birimler tarafından yanıtlanacaktır.

OP. DR. ALİ SAKİNSEL - Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

OP. DR. ALİ SAKİNSEL
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

1966 Yılında Kıbrıs doğumlu. 1990 yılında Uludağ Üniversitesi tıp Fakültesinden mezun oldu. 1998 yılında Şişli Etfal Hastanesinde Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi Uzmanı oldu, Uzmanlık eğitimi döneminde 1 yıl İngiltere’de bulundu ve Bradford, Royal İnfirmary Hospital'de çalıştı. 1998 yılından sonra merkezimizde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

sermin-sakinsel.jpg

ŞERMİN SAKİNSEL
Halkla İlişkiler Ve Personel Sorumlusu

1977 yılında doğdu. Trakya Üniversitesi Mühendislik Ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Mezunudur. 2009 yılından beri Özel Leonart Polikliniği’nde Halkla İlişkiler Ve Personel Sorumlusu olarak görevini yürütmektedir.

tulay-esuntimur.jpg
TÜLAY ESÜNTİMUR
Yönetici Asistanı

1974 yılında doğdu.Bakırköy Lisesi ‘nden mezun .10 yıl Ent Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi’nde hasta danışmanlığı yaptı. Nisan 2019 tarihinden itibaren Özel Leonart Polikliniği kadrosunda yer almaktadır.
fikriye-ay.jpg

FİKRİYE AY
Uzman Estetisyen

1981 Samsun Doğumlu olup Uludağ Üniversitesi Botanik Bölümü mezunudur. Ayrıca Leyla İnanır Güzellik Enstitüsü Mezunu olup 2008 yılından beridir estetiysen olarak çalışmaltadır. 2013 yılından beri Özel Leonart Polikliniği’nde çalışmaktadır.

Aldığı Sertifikalar ve Belgeler

  • Leyla İnanır Güzellik Enstitüsü Mezunu
  • Estetisyenlik Sertifikası
  • Mc Akademi Lazer Epilasyon Sertifikası
  • Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezi
  • Kalfalık Belgesi
  • Ustalık Belgesi
  • Usta Öğretici Sertifikası
  • Cilt Bakımı Hijyen Eğitimi
seher-solugan.jpg
SEHER SOLUĞAN
Hemşire

06.06.1996 Çorum doğumludur. 2014 Yılı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Mezunudur. Çalıştığı kurumlar ; Bahçelievler Aile Hastanesi,Bayrampaşa Kolon Hospıtal. Yaklaşık 2 senedir kadromuzda yer almaktadır.
serap-gok.jpg
SERAP GÖK
Hemşire

24.10.1996 Samsun doğumludur. 2014 Yılı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Mezunudur. Çalıştığı kurumlar ; Bahçelievler Aile Hastanesi.Yaklaşık 2 senedir kadromuzda yer almaktadır.
azime-elmas.jpg

AZİME ELMAS
Personel

1965 Bulgaristan doğumludur. 2011 yılından beri personel olarak görev almaktadır.

Please publish modules in offcanvas position.